ODUNPAZARI KENT KONSEYİ YÜRÜTME KURULU ÜYELERİ ve GELENEKSEL SANATLAR ve TASARIM ÇALIŞMA GRUBUNDAN BAŞKAN BÜYÜKERŞEN’E ZİYARET..

%name%title

ODUNPAZARI KENT KONSEYİ YÜRÜTME KURULU ÜYELERİ ve GELENEKSEL SANATLAR ve TASARIM ÇALIŞMA GRUBUNDAN BAŞKAN BÜYÜKERŞEN’E ZİYARET
Odunpazarı Kent Konseyi Yürütme Kurulu ve Odunpazarı Kent Konseyi Geleneksel Sanatlar ve Tasarım Çalışma Grubu Üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.
Geneleksel Sanatlar ve Tasarım Çalışma Grubu Üyeleri yaptığı çalışmalar bilgi verirken Başkan Büyükerşen’e Grup Üyesinin Zeytin Ağacı Kökünden yaptığı özel kol düğmelerini hediye etti. Odunpazarı Kent Konseyi’nin çalışmaları hakkında Başkan Büyükerşen’e bilgiler veren Konsey Başkanı Kumru, 2000’in üzerinde gönüllü ile Eskişehir’de sosyal, kültürel her alanda çalışmalar yürüttüklerini ifade etti. Eskişehir halkının beklentileri doğrultusunda yeni projelere imza atacaklarını ifade eden Kumru, ziyareti kabulünden dolayı Başkan Büyükerşen’e teşekkür etti.
Başkan Yılmaz Büyükerşen ise Kent Konseylerinde görev almanın gönül işi olduğunu ve bu çalışmaların şehre büyük katkı sağladığını ifade ederek, çalışmalarında Odunpazarı Kent Konseyi gönüllülerine başarılar diledi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir